Tekno Hidrolik, Tekno, Hidrolik, Kurumsal, Hakkımızda, Vizyon & Misyon, Videolar, Hizmetlerimiz, Hidrolik Arıza, Hidrolik Proje & Tasarım, Hidrolik Bakım & Onarım, İmalat, Hidrolik  Kontrol Bloğu, En İyi Kalite ve Hizmet, Hidrolik Güç Ünitesi, Hidrolik Silindir, Pompa Yedek Parçalar, Hidrolik, Hidrolik  Kontrol Bloğu, Hidrolik Güç Ünitesi , Hidrolik Silindir , Hidrolik Kumando Kolu, NG6-NG10-NG16 Yön Kontrol Valfleri, Hidro Motorlar, Hidrolik Akümlatör, Hidrolik Yağ Soğutucu, Hidrolik Filtre, Hidrolik Kartriçler, Savunma Sanayi, Uçak Yedek Parça, Tank Yedek Parça, Zırhlı Personel Aracı Yedek Parça, İletişim, Ankara, İvedik, OSB, Yenimahalle

Hidrolik Valf Bloğu


Hidrolik bloklar, her müşterinin uygulamasına yönelik özel olarak dizayn ve imal edilir. Devre mantığı ve işlevselliği, performans, güvenlik ve montaj beklentilerini karşılayacak şekilde ileri mühendislik yaklaşımıyla üretilir.

Özel blok tasarımları, sac şekillendirme ve basınçlı döküm presleri gibi gelişmiş çözümler gerektiren makinalar için bile çeşitli kontrol alternatifleri üretmesine olanak sağlamaktadır. Ürünlerimiz küçük boyutları , düşük ağırlıkları ve ekonomik olmaları gibi pek çok avantajının yanısıra , daha temiz , yüksek sızdırmazlık özelliğine sahip ve güvenilir çözümlerdir.

Hidrolik bloklar bir şase üzerine oturtulup valf masası (valf stand, valf bench veya valf sehpası da denir) şeklinde de teslim edilebilmektedir.

Tüm valf bloklarının istenilen fonksiyonları yerine getirip getirmediği test edilmektedir. Bu testlerde her bir valfin çalışıp çalışmadığı da kontrol edilir. Arzu edilen değerlere set edilerek teslimata hazır hale getirilir. Aynı valf bloğundan kaç adet yapıldığına bakılmadan tüm bloklar tek tek test edilmektedir.