Tekno Hidrolik, Tekno, Hidrolik, Kurumsal, Hakkımızda, Vizyon & Misyon, Videolar, Hizmetlerimiz, Hidrolik Arıza, Hidrolik Proje & Tasarım, Hidrolik Bakım & Onarım, İmalat, Hidrolik  Kontrol Bloğu, En İyi Kalite ve Hizmet, Hidrolik Güç Ünitesi, Hidrolik Silindir, Pompa Yedek Parçalar, Hidrolik, Hidrolik  Kontrol Bloğu, Hidrolik Güç Ünitesi , Hidrolik Silindir , Hidrolik Kumando Kolu, NG6-NG10-NG16 Yön Kontrol Valfleri, Hidro Motorlar, Hidrolik Akümlatör, Hidrolik Yağ Soğutucu, Hidrolik Filtre, Hidrolik Kartriçler, Savunma Sanayi, Uçak Yedek Parça, Tank Yedek Parça, Zırhlı Personel Aracı Yedek Parça, İletişim, Ankara, İvedik, OSB, Yenimahalle

HİDROLİK BAKIM & ONARIM


Tekno Hidrolik olarak kartriç valfler, hidrolik blok, pompa, kumanda kolu bakım ve onarımını yapıyoruz.

Hidrolik valfleriniz yönleri karıştırıyor olabilir, takılmalar yaşanabilir, iç ve dış yağ kaçakları olabilir. Arızalı hidrolik valflerinizi firmamıza gönderebilir ya da talebiniz üzere sahanızda analiz gerçekleştirebiliriz.

Arızalı hidrolik valflerinizi katalog ve veri sayfalarını temin ederek öncelikle işlevselliğini kontrol ediyoruz. Hidrolik valf katalog ve veri sayfalarının yönlendirmelerine göre demonte ediyoruz. Arızalı ve hasar görmüş aksamalarını tespitlerini gerçekleştiriyor ve sizlere rapor halinde sunuyoruz.

Deneyimli mühendis kadrosu tarafından yönetilen eğitimli uzman ekibimiz, servis taleplerine en hızlı ve tekniğine uygun cevap verebilmek için, üretici standart ve teknolojisine uygun her türlü revizyon, bakım, arıza, diagnostik ve sistem testlerini garantili olarak yapmaktadır.