Tekno Hidrolik, Tekno, Hidrolik, Kurumsal, Hakkımızda, Vizyon & Misyon, Videolar, Hizmetlerimiz, Hidrolik Arıza, Hidrolik Proje & Tasarım, Hidrolik Bakım & Onarım, İmalat, Hidrolik  Kontrol Bloğu, En İyi Kalite ve Hizmet, Hidrolik Güç Ünitesi, Hidrolik Silindir, Pompa Yedek Parçalar, Hidrolik, Hidrolik  Kontrol Bloğu, Hidrolik Güç Ünitesi , Hidrolik Silindir , Hidrolik Kumando Kolu, NG6-NG10-NG16 Yön Kontrol Valfleri, Hidro Motorlar, Hidrolik Akümlatör, Hidrolik Yağ Soğutucu, Hidrolik Filtre, Hidrolik Kartriçler, Savunma Sanayi, Uçak Yedek Parça, Tank Yedek Parça, Zırhlı Personel Aracı Yedek Parça, İletişim, Ankara, İvedik, OSB, Yenimahalle

HİDROLİK ARIZA


Firmamız endüstriyel ve mobil hidrolikte tüm araçların arıza tespitini yapmaktadır.

Orijinal parça stoğu ile çalışılan servisimizde bulunan yetişmiş teknik elemanlar, müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet almalarını sağlamaktadır. Firmamız, hidrolik sektöründe yer alan neredeyse bütün marka ürünlerin bakımını hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Hidroekol Mühendislik, benimsediği “kaliteli ve hızlı hizmet” anlayışıyla da bunu her zaman desteklemektedir.

Yerinde servis hizmetinde ana amacımız; makinelerin hidrolik sistemlerinde meydana gelen arızaları çözülebiliyor ise sahada çözmektir. Makinelerde oluşan arızalara 24 saatten daha kısa bir süre içerisinde müdahale edip, sistemdeki arıza tespit edilir. Arıza sahada tamir ve bakım ile giderilebilecek durumda ise bir an önce arıza giderilerek sistem çalıştırılır.

Eğer arıza sahada çözülemeyecek ise makine ya da arızalı parçalar atölyelerimizde tamir edilir. Tamiri mümkün olmayan arızalarda ise problemli ürünler ikame edilerek sistem çalıştırılır.