Tekno Hidrolik, Tekno, Hidrolik, Kurumsal, Hakkımızda, Vizyon & Misyon, Videolar, Hizmetlerimiz, Hidrolik Arıza, Hidrolik Proje & Tasarım, Hidrolik Bakım & Onarım, İmalat, Hidrolik  Kontrol Bloğu, En İyi Kalite ve Hizmet, Hidrolik Güç Ünitesi, Hidrolik Silindir, Pompa Yedek Parçalar, Hidrolik, Hidrolik  Kontrol Bloğu, Hidrolik Güç Ünitesi , Hidrolik Silindir , Hidrolik Kumando Kolu, NG6-NG10-NG16 Yön Kontrol Valfleri, Hidro Motorlar, Hidrolik Akümlatör, Hidrolik Yağ Soğutucu, Hidrolik Filtre, Hidrolik Kartriçler, Savunma Sanayi, Uçak Yedek Parça, Tank Yedek Parça, Zırhlı Personel Aracı Yedek Parça, İletişim, Ankara, İvedik, OSB, Yenimahalle

HAKKIMIZDA


Tekno Hidrolik, 2019’da kurulmuştur. Firmamız kurucuları Serkan Ünal ve Hüseyin Erturan sektörde uzun yıllar hizmet vermiştir. Firmamız, hizmet ağını yurt içinde genişletmiş bir kuruluş halini almıştır. Bu yolda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız, yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Firmamız, alanında uzman, dinamik ve güvenilir mühendis kadrosu ile siz değerli müşterilerimize mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tekno Hidrolik mühendisleri tarafından hazırlanan projelerde temel ilke, müşteri isteğini doğru analiz edip kaliteyi göz ardı etmeden ihtiyacı karşılayan doğru ve ekonomik çözümler üretmektir.

Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz deneyimli kadromuzun tasarım/planlama, üretim, tedarik, montaj ve bakım aşamalarında sıkı denetim ve çalışması ile ortaya çıkar. Yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile tüm süreçlerde kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktayız.

Bizim için her zaman esas olan kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir.